Doubleclick

Platforma DoubleClick składa się z następujących elementów.

Campaign Manager to platforma, która pozwala na planowanie i zarządzanie kampaniami reklamowymi online. Zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia i modyfikowania stron docelowych, śledzenia statystyk odwiedzin i wiele innych.

Display and Video 360 to platforma, która zapewnia reklamodawcom pełen wachlarz możliwości wyświetlania ich banerów na różnych stronach internetowych, a także reklam wideo na YouTube.

DoubleClick Search Ads 360 to narzędzie do optymalizacji kampanii reklamowych w wyszukiwarkach. Za jego pomocą można testować różne podejścia do tworzenia reklam lub analizować efektywność ruchu w wyszukiwarkach.

Campaign Manager 360 Analytics to narzędzie do analizy danych i raportowania, które pomaga badać statystyki odwiedzających Twoją stronę internetową i kanał YouTube, oceniać skuteczność kampanii reklamowych itp.

Google Studio to zestaw narzędzi do tworzenia reklam wideo, takich jak animowane banery. Umożliwia również wbudowanie w reklamy wideo elementów interaktywnych, takich jak quizy czy ankiety.

Platforma DoubleClick pozwala na stworzenie kampanii reklamowej i kontrolowanie jej w jednym miejscu. Do korzyści płynących z platformy należą:

1. Uproszczone zarządzanie kampaniami reklamowymi: za pomocą jednego interfejsu można łatwo zarządzać wszystkimi kampaniami reklamowymi, a także ich skutecznością.

2. Korzystanie z zasobów analitycznych Google: w jednym miejscu uzyskasz dostęp do wszystkich informacji o swoich reklamach, co ułatwi Ci szybką analizę wyników i podjęcie dalszych kroków.

3. Duża ilość formatów i kanałów reklamowych: dzięki temu rozwiązaniu możesz generować reklamy dla wyszukiwarek, sieci display, telefonów komórkowych, YouTube, sieci społecznościowych i innych.