basen rozporowy bestway

Z roku na rok lata stają się coraz bardziej gorące. Trudno o dobre samopoczucie kiedy temperatury przekraczają 30 stopni i utrzymują się tygodniami. Doskonałym sposobem na zapewnienie sobie odrobiny wytchnienia jest zakup basenu. Producenci oferują szeroką gamę produktów, które sprawdzą się w mniejszych i większych ogrodach. Jakie baseny kąpielowe ogrodowe są dostępne na rynku? Który z nich spełni nasze oczekiwania i preferencje?

Baseny stałe

Basen stały jest najdroższym i jednocześnie najsolidniejszym rozwiązaniem. Warto rozważyć jego budowę już na etapie projektowania domu. Należy dobrze przemyśleć jego lokalizację, aby użytkowanie stało się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Tego typu baseny sprawdzą się z tyłu posesji, w odpowiedniej odległości od drzew i krzewów liściastych.

Baseny stelażowe

Na metalowym stelażu montowane są ściany wykonane z wysokiej jakości tworzywa PCV. Często w komplecie znajduje się drabinka oraz pompa filtrująca. Mimo wysokiej ceny baseny kąpielowe ogrodowe tego rodzaju cieszą się popularnością wśród klientów. Nie bez powodu, są odporne, wytrzymałe i stabilne.

Baseny rozporowe 

Ich ściany są wykonane z materiału PCV a kształt nadaje rozpierająca woda. Producenci oferują różne rozmiary produktu, więc dobór odpowiedniej wielkości do powierzchni ogrodu nie stanowi problemu.

Baseny dmuchane

Najtańszym i najprostszym rozwiązaniem są baseny kąpielowe ogrodowe dmuchane, przeznaczone głównie dla dzieci. Dostępne wzory, szeroka gama kolorów, załączone w kompletach akcesoria, sprawiają ogromną radość najmłodszym użytkownikom ogrodów.  https://www.naj-sklep.pl/baseny-i-sporty-wodne/baseny-nadziemne/baseny-dmuchane